• Większość modeli dostępnych w naszym sklepie możemy uszyć pod wymiar lub dokonać zmian według indywidualnych preferencji Klientki. Zmianie może ulec długość, szerokość, etc., istnieje także możliwość wyboru innego materiału lub koloru (z aktualnie dostępnych w ofercie sklepu - dostępne kolory).
  • Indywidualne zamówienia można złożyć mailowo. W tym celu należy przesłać nam swoje wymiary wraz z informacją o jaki model chodzi wraz z wybranym kolorem/materiałem (jeśli dotyczy). Można również skorzystać z formularza kontaktowego, który dostępny jest przy każdym produkcie jak również w zakładce "Kontakt".
  • JAK MIERZYĆ SIĘ PRAWIDŁOWO? Najprostszym sposobem jest zmierzenie centymetrem krawieckim, ale równie dobrze można to zrobić za pomocą zwykłego sznurka. Mierzymy daną część ciała sznurkiem, a następnie przykładamy go do płaskiej linijki w celu weryfikacji wymiaru. Nigdy nie należy mierzyć się linijką, gdyż wymiary będą nieprawdziwe. Najlepiej mierzyć się w samej bieliźnie i nie ściskać danego miejsca centymetrem/sznurkiem, aby wymiary nie były zaniżone.
  • Cena za zamówienie indywidualne zazwyczaj jest równa cenie regularnej produktu i nie łączy się z promocjami na dany fason. W przypadku dużego zakresu modyfikacji koszt realizacji zamówienia może ulec zwiększeniu (do 20% wartości ceny sklepowej), o czym poinformujemy przed rozpoczęciem realizacji zamówienia.
  • Zamówienia indywidualne nie podlegają wymianie ani zwrotowi.