PERSONALIZACJA


Większość modeli z naszej oferty można zmodyfikować pod indywidualne preferencje, które mogą dotyczyć długości, szerokości, a także koloru.
W zakładce „PERSONALIZACJA” zawarte są wszystkie produkty, które można zmodyfikować. Jeśli danego produktu nie ma w tej zakładce to oznacza, że nie mamy możliwości uszycia go pod indywidualne zamówienie.

Jak złożyć takie zamówienie?

Wystarczy kliknąć na dany produkt z zakładki "personalizacja" i wybrać preferowane opcje modyfikacji. Na przykład: jeżeli chcesz zamówić bluzkę w innym kolorze, zaznacz w polu "rozmiar i długość" opcję "bez modyfikacji" oraz wybrany przez siebie kolor. Każda zmiana wiąże się ze wzrostem ceny, im więcej modyfikacji, tym wyższa cena finalna produktu. Całkowita cena za szycie z wybranymi modyfikacjami pojawi się po wybraniu wszystkich opcji.

Jeśli chcesz zmienić długość i/lub szerokość wystarczy zaznaczyć je w opcjach, a następnie szczegóły i wymiary opisać w uwagach do zamówienia na trzecim etapie finalizowania zakupu (pod adresem dostawy). Możesz również przesłać je mailowo po złożeniu zamówienia.

Każde spersonalizowane zamówienie weryfikujemy pod względem możliwości dokonania zmian, więc zastrzegamy sobie prawo do anulowania zamówień, które nie są możliwe do wykonania w ramach danego modelu.

Promocje, zniżki i kody rabatowe nie obejmują szycia pod wymiar i modyfikacji pod indywidualne preferencje.

Zamówienia indywidualne nie podlegają wymianie ani zwrotowi.

PERSONALIZACJA Jest 12 produktów.