Nowa linia - sistu mama

Nowa linia - sistu mama

Kiedy jedna z nas została mamą i zaczęła karmić piersią, od razu powstał pomysł na stworzenie linii ubrań do karmienia.

Linii, która jak większość naszych ubrań, powstała z osobistej potrzeby :)


Karmienie piersią jest najbardziej naturalną czynnością każdej mamy, ale jest na tyle intymne, że nie każda mama chce i potrafi to robić publicznie.

Chciałyśmy zrobić takie ubrania, które pozwolą komfortowo karmić piersią, gdziekolwiek karmiąca mama zechce i kiedy tylko jej dziecko tego zapragnie. Maksymalnie praktyczne, aby dać dostęp do piersi szybko i niezauważalnie.


Główną ideą było stworzenie ubrań na tyle uniwersalnych, aby można było je nosić już w trakcie ciąży, a także używać po zakończeniu karmienia.

Aby nie wyglądały jak typowe ubrania do karmienia: dając możliwość noszenia ich przez wszystkie kobiety, które ani nie karmią, ani nie są w ciąży :)


Wszystkie nasze modele zostały przetestowane osobiście po urodzeniu dziecka i szczerze możemy powiedzieć, że są bardzo wygodne, elastyczne i tak skonstruowane, że podczas karmienia nic się nie odsłoni :)


Serdecznie zapraszamy mamy, przyszłe mamy i nie-mamy do zapoznania się z pierwszymi modelami naszej linii, która w niedalekiej przyszłości na pewno zostanie poszerzona o fasony letnie.

TUTAJ możecie obejrzeć wszystkie modele z naszej mamowej linii :)


Pozdrawiamy,

Sistu <3

Dodaj komentarz

* Imię:
* E-mail: (Niepublikowany)
* Komentarz: