Dziewczyna marynarza

Dziewczyna marynarza

Jeżeli zapytacie, czy jest wzór, który lubimy, to zgodnie odpowiemy: tak. Paski. I tylko paski :) Kojarzą nam się z wakacyjnym stylem na francuskim wybrzeżu.

Jesteśmy dozgonnie wdzięczne Coco Chanel, za to, że wprowadziła styl marynarski do damskiej garderoby. Dziś nie wyobrażamy sobie bez niego letnich stylizacji. Choć my nosimy paski przez cały rok. Dodają stylizacjom francuskiej świeżości :)

Co sprawia, że paski są tak genialne? Można je nosić do wszystkiego i ze wszystkim. Pasują do każdej figury i każdego wieku. Nie mają żadnych granic i zasad po prostu :)

Kwintesencja niewymuszonej elegancji i prostoty. Świetnie odnajdują się w każdej stylistyce: na sportowo, elegancko, dziennie i wieczorowo.

Najbardziej kochamy pasiaste bluzki - to też zdecydowanie jeden z najstarszych klasyków. W swej prostocie są zarówno eleganckie, jak i uniwersalne. I nigdy nie wyjdą z mody.

 Nie wyobrażamy sobie bez nich garderoby - obowiązkowy element bez terminu ważności. Jest doskonałą bazą do tworzenia kobiecych i naturalnych zestawów.

Warto zaopatrzyć się w coś paseczkowego - z pewnością to dobra inwestycja, która się opłaca ;) Paski jak bumerang wracają w każdym sezonie.

W naszym sklepie przybywa modeli w paski :) Zaczęłyśmy od najbardziej ponadczasowych granatowych, w tej chwili mamy również czerwone i szare. W stałej ofercie basiców mamy pasiaste longsleevy.

Niedawno do naszej pasiastej kolekcji dołączyła sukienka z linii Sistu mama ze złotym zamkiem.

Na tym na pewno nie skończymy - możecie spodziewać się w sezonie letnim kolejnych produktów, które dalej będą dowodzić, że nasza miłość do pasków nie słabnie, a jednie rośnie w siłę ;)

Ania i Agnieszka czyli Sistu Team <3Longsleeve czerwone paski

LONGSLEEVE W CZERWONE PASKI

Longsleeve szare paski

LONGSLEEVE W SZARE PASKI

Longsleeve granatowe paski

LONGSLEEVE W GRANATOWE PASKI

sukienka w paski z zamkiem

SUKIENKA W PASKI Z ZAMKIEM

Dodaj komentarz

* Imię:
* E-mail: (Niepublikowany)
* Komentarz: