Nepalski kaszmir w Sistu

Podróże nie tylko kształcą, ale pobudzają naszą wyobraźnię i pociągają za sobą powstawanie nowych pomysłów.

Tak właśnie było w naszym przypadku z Peru, gdzie przypadkowo narodził się pomysł stworzenia Artesania The wool story (link)

Teraz przyszedł czas na Nepal i kraj, który zaskarbił sobie miejsce w naszych sercach, nie tylko ze względu na ludzi, cudowną kuchnię i majestatyczne Himalaje, ale również przez kaszmir.

Ta delikatna i miękka wełna od zawsze uchodzi za najbardziej szlachetną, więc posiadanie produktów w naszej ofercie z kaszmiru od zawsze pozostawało jedynie w sferze naszych marzeń.

Jednak Nepal spowodował, że kiedyś nierealne marzenie mogło teraz stać się rzeczywistością. A to za sprawą rodzinnej firmy dwóch braci, w której jeden odpowiedzialny jest za tworzenie kaszmirowych produktów, a drugi za logistykę. To oni sprawili, że nepalskie kaszmirowe swetry oraz czapki trafiły do Polski, a konkretnie do Lublina, czyli nas, sióstr Sistu.

Mamy nadzieję, że tak jak i my, będziecie się nimi otulać cały rok i również zyskają Waszą sympatię. Jak ten czekoladowy, kaszmirowy kardigan:

Czekoladowy kardigan z kaszmiru na guziki
Wiemy, że wiele z Was uwielbia kolor szary dlatego nie mogło zabraknąć kaszmirowego swetra w tym kolorze:

Szary kaszmirowy kardigan zapinany na kokosowe guziki

Jednak zdecydowanym bestsellerem wśród kaszmirowych produktów został jasnobeżowy kardigan

Beżowy kaszmirowy sweter kardigan zapinany na organiczne guziki

Nie wspomniałyśmy o tym, że nasze kaszmirowe kardigany zapinane są na guziki, które zostały wykonane z organicznego surowca pokrytego łupiną kokosa.

Guziki wykonane z organicznego surowca pokrytego łupiną kokosa

Oprócz kaszmirowych kardiganów zapinanych na kokosowe guziki w naszej ofercie mamy dla Was kaszmirowy golf w kolorze grafitowym. Wiemy, że wiele z Was posiada już w swojej szafie jakiś czarny golf stąd nasza decyzja o ciemnoszarym kolorze. Choć nie ukrywamy, że czarny kaszmirowy golf też chodzi nam po głowie, więc kto wie, możemy w kolejnym sezonie u nas zawita ;)

Kaszmirowy golf w kolorze grafitowym

Wielkim hitem, który wyprzedał się jeszcze przed zakończeniem sezonu stały się kaszmirowe czapki beanie. Ale nie są to zwykłe czapki. Każda z nich jest dwustronna i bezszwowa, dlatego swobodnie można je nosić na dwie strony.

Ta poniżej z jednej strony ma kolor szary, a z drugiej ciemnoszary:

Kaszmirowa dwustronna czapka beanie

 Szara czapka beanie kaszmirowa bezszwowa

W naszej ofercie posiadamy również grafitową czapkę z kaszmiru:

Grafitowa czapka z kaszmiru

Oraz nasz bestseller, czyli beżowa czapka, która z drugiej strony ma kolor kremowy:

Beżowa kaszmirowa czapka z Nepalu

Bardzo się cieszymy na Wasz pozytywny odzew na nasze kaszmirowe produkty. Będziemy na pewno poszerzać ich ofertę. Już teraz z naszymi nepalskimi przyjaciółmi planujemy nowe kolory czapek oraz bardzo nam się marzy oversize'wy kaszmirowy sweter. Jeszcze nie wiemy czy będzie wykonany ze 100% kaszmiru czy może w mieszance z wełną merino - tak samo jak kaszmir uwielbiamy wełnę merino, a połączenie jej z kaszmirem również daje cudowny efekt.

Możecie nam uwierzyć na słowo, że mamy głowę pełną pomysłów na nowe kaszmiry w Sistu i nie zawahamy się ich użyć ;)

Wasze Sistu

Powiązane produkty