O nas

SISTU to mała, niezależna lubelska marka stworzona przez dwie siostry, Anię i Agnieszkę.

Nasze ubrania tworzymy od początku do końca lokalnie w Polsce w duchu „slow fashion”. Szyte są w małej szwalni oraz przez zaprzyjaźnione krawcowe z polskich dzianin i tkanin posiadających certyfikat Oeko-tex® Standard. Oprócz wysokiej jakości bawełny, również organicznej, znajdziecie u nas między innymi kaszmir, jedwab, len oraz bambus. Dążymy do tego, aby w naszej ofercie były tylko naturalne materiały i jak najwięcej przyjaznych środowisku. Również w trosce o naszą planetę, od kilku lat staramy się wdrażać filizofię „less waste” (więcej przeczytacie tutaj).

Sistu to przede wszystkim proste, bazowe projekty. Staramy się, by tworzyły całoroczną kapsułową garderobę – czyli „zawsze masz w co się ubrać”. By ich ponadczasowy styl pozwalał na swobodne zestawianie ich ze sobą. Staramy się tworzyć ubrania z myślą o Was na różnych etapach życia, abyście zawsze mogły czuć się kobieco i komfortowo. Dlatego też większość naszych ubrań dopasowuje się do ciążowych brzuszków i ułatwia karmienie piersią (znajdziecie je w zakładce Mama).

Tworząc nasze sezonowe kolekcje nie stawiamy na trendy, lecz przede wszystkim na jakość, aby nasze ubrania służyły Wam latami.

SISTU

A tak się u nas tworzy :)

SISTU

SISTU

SISTU

SISTU