GUMKA DO WŁOSÓW ZERO WASTE Z KASZMIREM

24,00 zł

Nowy produkt

Dostępna od ręki. Wysyłka w ciągu 1-2 dni

Staramy się żyć i prowadzić firmę zwracając uwagę na ekologię oraz środowisko. Dlatego minimalizujemy ilość odpadów przez efektywne wykorzystanie każdego centymetra materiału jaki jest w naszym posiadaniu.

W zgodzie z ideą "zero waste" powstał pomysł wykorzystywania resztek materiałów  m.in. na szycie gumek. Gumki są świetne, nie wyrywają włosów, dobrze je trzymają a poza tym są śliczne ;)

Do wyboru są trzy kolory gumek, które zostały uszyte z wysokiej jakości dzianiny premium z kaszmirem: 12% kaszmir, 84% micromodal (wysokiej jakości wiskoza), 4% elastan

Dzianina została wyprodukowane w Woli Zaradzyńskiej i posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100, tzn. są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach, które mają negatywny wpływ na zdrowie i środowisko.

Gumki zostały uszyte w Lublinie i Łomiankach.

10% ze sprzedaży produktów z serii zero waste przeznaczamy na wsparcie organizacji pozarządowych, które zajmują się zrównoważoną modą, ochroną środowiska i ekologią.

 

 

 

 

 

 

Napisz swoją opinię

GUMKA DO WŁOSÓW ZERO WASTE Z KASZMIREM

GUMKA DO WŁOSÓW ZERO WASTE Z KASZMIREM

Staramy się żyć i prowadzić firmę zwracając uwagę na ekologię oraz środowisko. Dlatego minimalizujemy ilość odpadów przez efektywne...

Napisz swoją opinię

Rejestracja nie jest wymagana

(opcjonalnie)
*Wymagane

PRODUKTY POWIĄZANE

8 Inne produkty w tej samej kategorii: